• Programma

    WedstrijdDatumAccommodatiePlaats
    Oberon DS 2 - AVV Keistad DS 57 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon HS 2 - Gemini S HS 57 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon JC 1 - VHZ JC 17 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 1 - Gemini S DS 27 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 3 - vv Nederhorst DS 17 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 4 - The Smashers DS 47 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon HS 3 - Gemini S HS 67 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon MA 1 - vv Nederhorst MA 18 okt. 15:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon MC 1 - VV Amsterdam MC 18 okt. 15:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 4 - Switch Hooglanderveen DS 511 okt. 19:00 Aetsveld 1383ED Weesp
    Prima Donna Kaas Huizen DS 2 - Oberon DS 114 okt. 19:30 Prima Donna Kaas Arena 1273ND Huizen
    Switch Hooglanderveen DS 3 - Oberon DS 214 okt. 19:30 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    vv Nederhorst HS 2 - Oberon HS 214 okt. 19:45 De Blijk 1394KA Nederhorst den Berg
    vv Nederhorst DS 3 - Oberon DS 314 okt. 21:15 De Blijk 1394KA Nederhorst den Berg
    AVV Keistad HS 4 - Oberon HS 114 okt. 21:15 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    Spaarnestad JC 2 - Oberon JC 115 okt. 10:30 Yvonne van Gennip Sporthal 2024CN Haarlem
    Salvo '67 DS 3 - Oberon DS 415 okt. 14:15 De Vierstee 3738EB Maartensdijk
    Voleem HS 5 - Oberon HS 315 okt. 16:15 Huis van Eemnes 3755EZ Eemnes
    Oberon DS 1 - Smashing '72 DS 121 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon HS 2 - The Smashers HS 221 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon MA 1 - AFAS-LEOS MA 121 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon MC 1 - vv Nederhorst MC 121 okt. 19:15 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 2 - Lovoc DS 321 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon DS 4 - The Smashers DS 321 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
    Oberon HS 1 - Salvo '67 HS 121 okt. 21:00 ICK Weespersluis 1384AH Weesp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    01 OctOberon N4 1 - Almere Buiten N4 2 1-3 17-17 9-21
    01 OctVC Allvo N5 1 - Oberon N6 1 2-2 20-13 13-20
    01 OctVIF N4 1 - Oberon N4 1 4-0 23-17 19-15
    01 OctOberon N6 1 - VIF N5 1 4-0 21-5 19-18
    01 OctOberon N4 1 - The Smashers N4 1 2-2 22-15 17-23
    01 OctPrima Donna Kaas Huizen N5 1 - Oberon N6 1 0-4 7-24 5-30